JJ

JJ je vedlejší, skrytá animatronka a jedna z animatroniků ze série Five Nights at Freddy’s. Poprvé se objevila ve Five Nights at Freddy’s 2. Je to různobarevný protějšek BB s původem.

.

Vzhled

Zatímco celkový vzhled JJ je podobný jako u jejího běžného protějšku BB, má modré tváře a purpurové oči, fialový nos a oční víčka a červené pruhy na jejím kulichu jsou místo toho modrofialové, stejně jako modrý knoflík shora, s modrými vrtulemi a žlutooranžovým tlačítkem. Její košile má také stejný vzor jako její čepice s vrtulí, s fialovými a modrými pruhy.

.

Osobnost

Kvůli menší roli JJ v sérii je o její osobnosti málo známo, nicméně v Ultimate Custom Night se ukazuje, že sdílí stejné osobnostní rysy jako Balloon Boy, i když je to dívka.

.

Gameplay

JJ v kanceláři ve FNaF 2

Five Nights at Freddy’s 2

Občas po odložení monitoru může hráč narazit na JJ, jak se schovává pod pravou stranou stolu v kanceláři a dívá se přímo na něj. JJ neovlivňuje hráče, neútočí na něj ani jej nevyděsí. Jakmile hráč znovu zvedne a odloží monitor, zmizí.

Freddy Fazbear’s Pizzeria Simulator

Zatímco JJ se nejeví jako animatronik, který by mohl hráče fyzicky poškodit, vzhled JJ z FNaF World se objeví v minihře Gravity Vortex při testování.

Ultimate Custom Night

„Také se pokusí proklouznout dovnitř bočním průduchem. Zavřete boční větrací otvor a počkejte, dokud neuslyšíte zvuk, který naznačuje, že je pryč. Pokud JJ vklouzne dovnitř, deaktivuje veškeré ovládání dveří, dokud neodejde.“

Popis animatronika

.

Zajímavosti

  • JJ, která se objevuje ve FNaF 2, má růžové oči, růžový nos a růžové tváře. Na jejím vzhledu zde není vidět její vrtule. I když se kus na vrcholu klobouku zdá být růžový.
    • To je jiné než JJ, která se objevuje v UCN, stejně jako její Adventure protějšek.
      • Její vzhled v UCN má růžové oči a růžový nos, ale místo růžových tváří má modré tváře. Má také modrou vrtuli.
      • Její Adventure protějšek má jak fialové oči a fialové tváře, tak i fialovou vrtuli a fialový nos.

.

Výskyt

Herní titulRolePoznámka
Five Nights at Freddy’s 2CameoPrvní výskyt; easter egg.
Freddy Fazbear’s Pizzeria SimulatorVedlejší roleEkvivalent z FNAF World v minihrách.
Ultimate Custom NightHlavní roleVolitelný antagonista.

.

Zdroje

JJ v kanceláři ve FNaF 2 : https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/000/864/176/f71.png

Napsat komentář 0

Your email address will not be published. Required fields are marked *