Nightmare Chica

Nightmare Chica je hlavní antagonista a jedna z nightmare animatroniků ze série Five Nights at Freddy’s. Poprvé se objevila ve Five Nights at Freddy’s 4. Je to nightmare varianta Chicy.

.

Vzhled

Nightmare Chica je značně poškozená a značně upravená verze původní Chicy. Ačkoli poškození horní části těla jsou relativně malá, spodní část trupu jejího obleku je zcela oddělena od jejích boků. Její náprsenka je dole zúžená, téměř celá rozřezaná na cáry. Bérce Nightmary Chicy jsou natřené zcela oranžově na rozdíl od žluté s oranžovými chodidly a zdá se, že jí chybí čéšky na kolena. Obě ruce mají podobný design jako Springtrap a další nightmare animatronici. Má oranžové nohy s mnoha trhlinami, přičemž většina jejích prstů je pokryta černou barvou, jako by byla barva odštípnutá.

Stejně jako u všech ostatních nightmare animatroniků se zdá, že hlava Nightmare Chicy je rozdělena na dvě části. Hlava Nightmare Chicy se nápadně podobá hlavě původního modelu Chicy z FNaF 2, protože obě jsou velké a zdánlivě rozdělené od horní čelisti dolů. Její zobák je mnohem větší než zobák Chicy z prvního FNaF. Její zobák je také plný dlouhých ostrých zubů s kořínky zbarvenými do zeleného odstínu. Pravá horní strana její masky je značně roztržená a odhaluje velkou část rámu a kabeláže endoskeletu. Zdá se, že obě její nafouklé tváře mají díry. Její oči jsou šedé a kovové. Její oči se také neshodují; její levé oko má červenou duhovku se zářící bílou zornicí, zatímco pravému se zdá, že postrádá zornici i duhovku, takže vypadá, jako by byla poloslepá. Nightmare Chica má také čtyři zdánlivě identické „chomáčky“ peří na temeni hlavy s několika malými kousky, které chybí.

Nightmare Cupcake

Nightmare Cupcake je nightmare protějšek původního cupcaku. Na podnosu ho drží Nightmare Chica.

Byla upravena ústy se zuby ostrými jako břitva a je zdánlivě nezávislý. Jeho oči jsou oranžové se zářícími bílými zorničkami. Jeho růžová poleva je mírně tmavšího odstínu. Svícen je tenký a světle hnědé barvy s velkým vinylovým světlem na svíčku.

.

Jumpscary

Jumpscare Nightmare Chicy
Jumpscare Nightmare Cupcaku

.

Výskyt

Herní titulyRolePoznámka
Five Nights at Freddy’s 4Hlavní rolePrvní výskyt; sekundární antagonista.
Ultimate Custom NightSkrytá roleVyvolatelný pomocí Dee Dee.
Five Nights at Freddy’s: Help WantedHlavní role Posmrtný antagonista v DLC Curse of Dreadbear.
Five Nights at Freddy’s AR: Special DeliveryHlavní role Posmrtný antagonista.