Plushtrap

Plushtrap je hlavní antagonista a jeden z nightmare animatroniků ze série Five Nights at Freddy’s. Poprvé se objevil ve Five Nights at Freddy’s 4. Je to „nightmare“ varianta plyšové hračky Spring Bonnieho. Poprvé se objevil v Five Nights at Freddy’s 4 jako první antagonista jeho vlastní minihry „Fun with Plushtrap“ (druhý byl Nightmare Balloon Boy) a nevystupuje jinde (kromě miniher po noci).

.

Vzhled

Plushtrap je menší plyšová verze Spring Bonnieho. Designem je podobný Springtrapovi, i když mnohem více kreslený a méně poškozený. Zdá se také, že vypadá méně hrozivě než většina ostatních nightmare animatroniků.

Plushtrap je zbarven hnědozeleně s nahnědlým odstínem na břiše a páru tříčlánkových uší. Má také čtyři prsty na rukou a tři prsty na nohou, čímž se znatelně liší od většiny ostatních nightmare animatroniců, protože všichni mají pět prstů na rukou a čtyři prsty (tři pro Nightmare Chicu), díky čemuž se jeho design více podobá původním animatronikům z Five Nights at Freddy’s.

Hlava Plushtrap se zdá být mnohem větší než jeho tělo ve srovnání s ostatními animatroniky, což podporuje skutečnost, že je plyšák. Má také mnoho zubů ostrých jako břitva a korálkové oči. Na rozdíl od Springtrapa jsou jeho uši zcela neporušené a nechybí mu žádné konečky prstů. Zdá se, že je ve slušném stavu ve srovnání s ostatními nightmare animatroniky, kromě několika tmavších hnědých skvrn na břiše a několika malých rýh na každé části těla.

Ve Five Nights at Freddy’s: Help Wanted se zdá, že má Plushtrap více nažloutlou barvu. Také mu chybí zelený nádech na kořenech zubů a nyní má 5 prstů na ruce (které jsou nyní segmentované).

Ve Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery se zdá mnohem detailnější. Jeho oči jsou nyní šedé s černými duhovkami, s patchworkovým designem k tělu.

.

Osobnost

Zatímco většina osobnosti Plushtrapa je neznámá a neurčená, díky tomu, že mu mimo jiné chybí hlas, je zřejmé, že sdílí stejné zlomyslné a agresivní chování jako zbytek nightmare animatroniků.

.

Jumpscary

.

Výskyt

Herní titulRolePoznámka
Five Nights at Freddy’s 4Vedlejší rolePrvní výskyt; vedlejší antagonista.
Ultimate Custom NightSkrytá roleAntagonista aktivovatelný pomocí Dee Dee.
Five Nights at Freddy’s: Help WantedHlavní rolePosmrtný antagonista.
Five Nights at Freddy’s AR: Special DeliveryHlavní rolePosmrtný antagonista.
Five Nights at Freddy’s: Security BreachCameoZobrazuje se na arkádové skříni Plushtrap Chaser.