Toy Bonnie

Toy Bonnie je hlavní antagonista a jeden z toy animatroniků ze série Five Nights at Freddy’s. Poprvé se objevil v Five Nights at Freddy’s 2. Je Bonnieho přepracovaným protějškem z minulosti a vylepšenou náhradou Withered Bonnieho, sloužící jako kytarista nově zrekonstruované pizzerie Freddy Fazbear’s Pizza z roku 1987. Poté, co byla pizzerie otevřena pouze na několik krátkých týdnů, po kterých byla uzavřena, byl Toy Bonnie spolu se zbytkem toy animatroniců sešrotován z důvodu možné poruchy.

.

Vzhled

Ze všech redesignů se zdá, že Toy Bonnie prošel nejradikálnějšími změnami (nepočítaje Mangle). Má jasně lesklou modrou barvu. Jeho břicho, tlama a vnitřky uší jsou zbarveny do bledě pudrově modré. Má zelené oči, purpurová víčka, dlouhé řasy a růžově červené tváře. Má také bílý zakroucený ocas, který lze vidět pouze v Right Air Vent. Má také obočí, na rozdíl od původního Bonnieho, a již nemá podobnosti s Toy Freddym.

Stejně jako ostatní redesigny má mnohem hladší texturu ve srovnání s původními animatroniky. Oproti látkovým potahům originálů má také modernější vzhled, má vícekloubové prsty a tvrdý povrch. Toy Bonnie má na rozdíl od svého původního protějšku, podobný tomu stereotypnímu králíkovi, také červený motýlek, černý knoflíkový nos, skvrny na vousech a vyčnívající zuby. Jeho oči také vypadají kloubově, jako by jimi mohl volně pohybovat. Paranormálním způsobem se jeho zorničky zmenšují, čím blíže je k hráči.

Někdy je vidět, že se nohy Toy Bonnieho liší od jeho původního protějšku. Každá má trojúhelníkový tvar se třemi hranatými prsty. Tyto funkce jsou také sdíleny s ostatními novými animatroniky, s výjimkou Puppet a BB.

Stejně jako původní Bonnie hraje na kytaru, která je červenobílá s černým krkem. Nicméně, na rozdíl od jeho protějšku, Toy Bonnie může být viděn s jeho kytarou, zatímco je nepřítomný na Show Stage. V Party Room 3 je vidět, jak drží kytaru, i když s ní jinde není vidět.

Ve Five Nights at Freddy’s: Help Wanted je design Toy Bonnie mírně odlišný ve srovnání s jeho originálem. Nejpatrnější rozdíl je v tom, že jeho zuby mají mezi sebou mezeru.

Ve hře Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery zůstává design Toy Bonnie stejný jako jeho originál, ale pro účely realismu dostává jeho design zrcadlový odraz.

.

Osobnost

Ve Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery se ukazuje, že Toy Bonnie je sadistický a narcistický. Zdá se také, že si myslí, že je „superstar“, slavnější než hlavní hrdina. Jeho dialogy odhalují, že je posedlý popularitou a že je také vychloubačný, jak bylo slyšet, když se šklebil nad tím, že našel hráče, který se skrývá. Jedna z jeho vět prozrazuje, že je poněkud nešikovný, pokud jde o počítání, protože má tendenci počítat neuspořádaně. Navzdory jeho potížím s počítáním je velmi zručný v posmívání se hráči, pokud jde o předvádění. Zdá se také, že je dostatečně inteligentní na to, aby psychicky a emocionálně ubližoval lidem tím, že využívá jejich nejistoty a ukazuje, jak je malicherný a arogantní.

.

Jumpscary

Jumpscare z FNaF 2
Jumpscare z UCN

.

Výskyt

Herní titulRolePoznámka
Five Nights at Freddy’s 2Hlavní rolePrvní výskyt; sekundární antagonista
Five Nights at Freddy’s 3CameoČásti těla v The Office.
Na plakátu v Hallway.
Five Nights at Freddy’s 4CameoJako hračka.
Ultimate Custom NightHlavní role Volitelný antagonista.
Five Nights at Freddy’s: Help WantedHlavní role Posmrtný antagonista.
Five Nights at Freddy’s AR: Special DeliveryHlavní role Posmrtný antagonista.
Five Nights at Freddy’s: Security BreachCameo Na plakátech.

.

Zdroje

Toy Bonnie; https://www.postavy.cz/obrazky/toy-bonnie-149069.jpg