Lolbit

Lolbit je antagonista ve hře Five Nights at Freddy’s: Sister Location a vracející se postava, která se objevuje ve hře Five Nights at Freddy’s VR: Help Wanted a také Freddy In Space 2.

.

Vzhled

Lolbit je animatronická liška s bílou kůží a oranžovými doplňky na několika částech těla. Na rozdíl od ostatních Foxyho protějšků (kromě Rockstar Foxyho a Funtime Foxyho) se Lolbit jeví v perfektním stavu bez známek poškození těla. Lolbit má černé skléry s bílými zorničkami s oranžovým obrysem. Jeho čenich má tři malé fialové tečky a malý kovový černý nos.

Obsahuje také velký reproduktor na hrudi, stejně jako Funtime Freddy a Funtime Foxy; a spolu s ním nosí fialového motýlka. Stejně jako zbytek Funtime Animatronics je Lolbit schopen rozdělit jeho čelní desky na pět různých částí v závislosti na funkci.

Freddy in space 2

Lolbit se objevuje ve Freddy In Space 2 jako nerobotická postava, podobně jako ostatní postavy ve hře. Nyní nosí vestu s pirátskou tématikou a má nohu s kolíčkem, která připomíná postavu s pirátskou tématikou podobnou Foxymu.

.

Chování

Sister Location

Pokud se začne objevovat na obrazovkách v kanceláři, hráč musí rychle na klávecnici naklikat heslo LOL, aby ho odehnal. Pokud by se Lolbit stihl postupně objevit na všech třech obrazovkách, přes obrazovku se vám zjeví portrét Lolbita s nápisem „PLEASE STAND BY“ a nebudete moci ovládat dveře, ani kamery. Do toho bude Lolbit přehrávat nepříjemný zvuk.

Help Wanted (Dark Rooms)

Na poslední úrovni v sekci „Hard Mode“ z Dark Rooms se hráč musí dostat přes Funtime Auditorium s Lolbitem a Funtime Foxym. Tato úroveň se zdá být VR portem třetí noci ve hře, kterou debutovala. Lolbit se někdy objeví, když hráč rozsvítí flash. Hráč má možnost buď počkat, až zmizí, nebo je obejít. Narazit na ně bude mít za následek jumpscare a konec.

Freddy in space 2

Lolbit se objeví ve Freddy In Space 2 jako obchodník, podobně jako jeho role ve FNaF World. Všechny položky, které prodává, jsou nabízeny za vzácné modré drahokamy. Hráč si může koupit invincibility star (stojí 5 modrých drahokamů), čímž je na krátkou dobu učiní neporazitelnými, 250 EXPů (stojí 25 modrých drahokamů), které dostane postava, která si ji koupí a umožní jí rychleji zvyšovat úroveň, a Skill Point (stojí 40 modrých drahokamů), který hráčům okamžitě poskytne skill point, když je postup na vyšší úroveň příliš pomalý nebo všechny postavy dosáhly maximální úrovně.

Lolbit’s shop se obvykle objevuje vícekrát v průběhu jednotlivých fází (obvykle jednou pro každou část fáze). V každé úrovni však lze koupit pouze jeden předmět. V závěrečné fázi je k dispozici pouze jeden obchod.

.

Zajímavosti

 • Ve FNAF VR je to vůbec poprvé, co byl Lolbit viděn s celým tělem v jeho funtime designu.
  • Všechny minulé iterace ukázaly Lolbita pouze jako hlavu.
  • Spolu s tím, kupodivu, Lolbit nemá v tomto designu žádný hák, na rozdíl od jejich inkarnace FNAF World.
 • Na rozdíl od jeho minulých iterací má Lolbitův design ve VR obočí. Uvedené obočí má bílou barvu.
  • To byl s největší pravděpodobností pokus se zůstat co nejblíže původnímu návrhu.
 • Na rozdíl od designu Funtime Foxyho je většina Lolbitova těla čistě bílá namísto některých částí, jako jsou kolena a ruce, které mají stejné zbarvení akcentních barev.
 • Lolbit je ve Freddy In Space 2 správce obchodu, který prodává vylepšení, která může hráč použít.
  • Toto je jasný odkaz na Lolbitův debut ve FNAF World, kde byl Lolbit obchodníkem, který prodával Byty, což byly malé předměty, které hráčům pomáhaly v bitvě.

.

Jumpscare

.

Výskyt

Herní titulRolePoznámka
Five Nights at Freddy’s: Sister LocationVedlejší rolePrvní výskyt; vedlejší antagonista.
Ultimate Custom NightSkrytá roleAktivovatelný pomocí Dee Dee.
Five Nights at Freddy’s: Help WantedVedlejší rolePosmrtný antagonista.
Five Nights at Freddy’s: Security BreachCameoV Cyberfox MechaMangle arkádovém kabinetu.